Orava obec Klin, najväčšia socha Pána Ježiša Krista na Slovensku.

Ľudová strana Naše Slovensko stojí na troch pilieroch. Národný, sociálny a kresťanský.
Dnešný pekný deň sme sa ako strana rozhodli stráviť spoločne a pripomenúť si naše kresťanské hodnoty. Keďže my, Ľudova strana Naše Slovensko sme ako jedna veľká rodina, vždy si na seba nájdeme čas a strávime spolu príjemné chvíle.
29.5. 2021 sme sa aj my, oblastná organizácia Kotlebovci- Ľudová strana Naše Slovensko – Kysuce, pre okresy Čadca a Kysucké Nové Mesto zúčastnili výstupu k soche Ježiša Krista v Kline. Jedná sa o najväčšiu sochu Ježiša Krista na Slovensku, ktorá meria 9,5m a váži 23 ton.
Celú akciu sme zahájili po obede, o 13:00 hod. Na vrchole nás už čakalo skvelé občerstvenie. Výborný guláš, grilované mäsko, cukrová vata a kopec iných dobrôt.
Pre deti boli pripravené rôzne súťaže, za ktoré boli aj neskôr odmenené. Dokonca k nám zavítal aj kúzelník, ktorý deti ohúril svojimi kúzlami a ukázal im veci, ktoré sa len tak ľahko nevidia…..😉
Počasie nám zo začiatku neprialo, ale neskôr sa vyčasilo a my sme si užívali slniečko a dobrú energiu.
My v Ľudovej strane Naše Slovensko vieme, čo je pre nás a pre naše deti dôležité. Žiaden internet, žiadne testovanie či očkovanie. Potrebujeme imunitu, ktorú získame stretávaním sa, a pobytom v prírode. Ako normálni a inteligentný ľudia, aj my sa potrebujeme socializovať.
Jedine spolu sme silní a jedine spolu dokážeme niečo zmeniť.
ĽSNS je jediná správna cesta pre Slovensko ❤🇸🇰❤️

Redaktor: Fero Drozd.

Please follow and like us:
error
fb-share-icon