Protestné zhromaždenie za bezpečnú obec BRZOTÍN!

Bratia a sestry, Slováci a Slovenky stretneme sa túto sobotu 27.07.2019 o 16:00 v Brzotíne na námestí pred obecným úradom.
Agresivita asociálov sa stupňuje. Po útoku v Dobšinej, ktorý skončil smrťou pána Štefana, asociáli v okrese Rožňava útočili opätovne, tentokrát v obci Brzotín. Skupina asi 15 asociálov s bejzbolkami, dlažobnými kockami a dvoma psami násilím vnikla na súkromný pozemok a následne pred očami svedkov brutálne napadla obecného poslanca, ktorý len zázrakom útok prežil. Napadnutý poslanec je hospitalizovaný v nemocnici a momentálne je po prvej operácii mimo ohrozenia života.
Pridajte sa k nám a príďte nás podporiť v našom boji proti skorumpovanému systému a za spravodlivosť.

Please follow and like us:
error0

One comment

  1. Pán Kotleba,takéto prejavy násilia sa budú ešte stupňovať ,nemajú rešpekt pred ničím…sú králi,lebo bez roboty dostanú 2 krát viac, ako človek ktorí na nich robiť! Toto je rasistická diskriminácia Slovákov,národa kto ich má kŕmiť .Kde sme sa to dostali? Ich počet narastá s geometricky. Majú zadarmo taxíky, nákupné koše preplnené a plno výhod … Len ironicky navrhnite SNR aby sme robili do 100 rokov nech uživíme tú Chamraď.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *